
21 familjer - 5 semesterbostäder
DK43 Large Combi
Blåvand
Tisvilde
Österrike
Mallorca
Toscana
DK43 tar er från Toscanas varma stenväggar till Västerhavets salta luft – och allt däremellan. Här finns fem bostäder som var och en bjuder på kvalitet, karaktär och närvaro, och som tillsammans bildar en förening där ramarna för semesterlivet är satta med stor omtanke.
I Toscana ligger fastigheten nära den omtyckta staden Cortona – en klassisk villa omgiven av lavendel, rosmarin och utsikt över de mjuka kullarna, med pool och pergola för långa måltider under öppen himmel. På Mallorca ligger lägenheten i Nova Santa Ponsa med privat takterrass, balkong och havsutsikt – nära restauranger, strand och upplevelser. I Österrikiska Königsleiten väntar en högt belägen alp-lägenhet med ski-in/ski-out och bergen precis utanför – idealisk för aktiva semestrar året runt. I Tisvilde skapar det ljusa sommarhuset en miljö för lugn och gemenskap, med kort avstånd till både skog och strand. Och vid Blåvand ligger ett vackert stråtäckt sommarhus mitt i klitterna och strandgräset – med braskamin, skyddad terrass och havet på gångavstånd.
DK43 är för er som söker kontraster och kvalitet i genomtänkt balans mellan nordiskt lugn och sydlig sol – och som vill komma hem med mer energi än ni reste med.
Västkusten i Jylland
Blåvand
Denna vackra halmtakstuga i Blåvand ligger på en kuperad naturtomt med strandgräs och en unik utsikt över den orörda naturen. Huset har ett öppet vardagsrum med en öppen spis, kök, tre sovrum och två badrum. Terrassen ligger skyddad mellan kullarna, och en träväg omger huset med en utomhusdusch och ett skjul. Det är en kort promenad till stranden och det öppna havet – en riktig pärla vid Nordsjön.




Bostadsdetaljer
Blåvand

Blåvand

Summerhouse

Ca. 132 M2

400 M2 markyta

3 sovrum

Extra bäddar

2 badrum

Gångavstånd till stranden

Wifi

Parkering framför huset

Terrass och trädgård
Nordsjälland
Tisvilde
Denna semesterbostad i Tisvilde ligger i ett mysigt område inom gångavstånd från stranden och Tisvilde Hegn. Med en stor tomt, solig terrass och utomhusdusch finns det gott om utrymme för avkoppling och aktiviteter. Huset har 3 sovrum, ett öppet kök och ljusa vardagsrum med tillgång till trädgården. Perfekt för familjesemestrar och mysiga sommarkvällar i vackra omgivningar.




Bostadsdetaljer
Tisvilde

Tisvilde

Sommarhus

Ca. 125 M2

Ca. 1282 M2 markareal

3 sovrum

Extra bäddar

2 badrum

Restauranger i närheten

Wifi

Parkering framför huset

Terrass och trädgård
Königsleiten
Österrike
I hjärtat av den charmiga alpbyn Königsleiten hittar du denna lägenhet med fantastisk utsikt över bergen. Bostaden på 97 m² erbjuder 3 sovrum, 2 badrum och en balkong med soligt läge. Med kort avstånd till liftar, skidåkning och sommaraktiviteter i Zillertal Arena är detta en idealisk bas för semester året runt.




Bostadsdetaljer
Austria

königsleiten

Lägenhet

Ca. 97 M2

Översta våningen

3 sovrum

Extra bäddar

2 badrum

Skidskåp

Wifi

Parkering framför huset

Balkong

200 meter till backen
Santa Ponça
Mallorca
Denna lägenhet i det exklusiva Ambassador Park i Nova Santa Ponça har en privat takterrass, balkong och fantastisk havsutsikt. Med 3 sovrum, 3 badrum och rymliga vardagsrum är fastigheten idealisk för flera personer. Den gemensamma trädgården och poolen erbjuder en underbar miljö, och läget nära Port Adriano och bara 20 minuter från Palma gör denna fastighet till en perfekt bas för både avkoppling och upplevelser.




Bostadsdetaljer
Mallorca

Santa Ponça

Lägenhet

Ca. 119 M2

3:e våningen

3 sovrum

Extra bäddar

3 badrum

Gemensam pool

Wifi

Gemensam parkering

Takterrass och gemensam trädgård

Havsutsikt
Cortona
Toscana
Denna klassiska toskanska fastighet nära Cortona har vackra stenfasader, autentiska detaljer och en inbjudande trädgård med lavendel, rosmarin och granatäppelträd. Med 4 sovrum, 3 badrum och ljusa vardagsrum finns det plats för hela familjen. Utomhus kan du njuta av en stor terrass med ett utekök under pergolan och en pool som ligger perfekt i solen.




Bostadsdetaljer
Toscana

Cortona

Villa

Approx. 269 M2

Utsikt

4 sovrum

Extra bäddar

4 badrum

Privat pool

Wifi

Parkering framför huset

Terrass och trädgård

1 timme och 25 minuters avstånd – Florens flygplats
